objednejte si


Westernové oblečení Fešáci nakupují na :
www.horseriding.cz a www.western.de.

Bližší informace o koncertech, CD, DVD, knihách a daších produktech Vám poskytne:
Umělecká agentura KNY
Tel. + Fax: 233 342 540, 602 329 568, 606 102 810
web: www.kny.cz , e-mail: kny@kny.cz

Fešáci 45 let

Legendární country kapela Fešáci slaví 45 let kompilací toho nejlepšího i zcela novými nahrávkami!
Bluegrass Hoppers a Fešáci byli a jsou pevnou součástí naší hudební scény, úspěšně nabízející jak české verze zámořské klasiky, tak domácí písničky.
Za dobu existence zde prošlo několik desítek výborných muzikantů, včetně zpěváků Pavla Brümera, Jindry Šťáhlavského, Michala Tučného, Tomáše Linky, Jindry Malíka, Roberta Mouchy a dalších. Z mužů kolem Fešáků jmenujme také konferenciéra, textaře a příležitostného zpěváka Petra Novotného . Tento výběr, sestavený fešáckým kapelníkem a producentem Antonínem Kny, shrnuje repertoár natočený v letech 1969 až 2012. Licenční spolupráce propojila katalogy Pantonu, Supraphonu, Bontonu, 6P, EMI,Universalu a dalších tak, aby nechyběly záznamy ze žádné části slavné kariéry Fešáků. Krom spousty časem prověřených hitů (abecedně od Čím jezdí láska po Zvony a Always On My Mind po Zase jsem ta druhá) na tomto 2CD najdete také dvě letošní novinky z fešácké dílny ( Kolikrát a Remíza ) , včetně verzí takových světových trháků, jako je Up Where We Belong (česky Zítřky) nebo Tequila Sunrise . Fešáci jsou prostě fenomén i po obdivuhodných čtyřiceti pěti letech, symbol velmi oblíbené a hudebně spolehlivě kvalitní zábavy.

Objednávky: supraphon.objednavka@bonton.cz

Fešáci v Lucerně

První fešácké DVD nabízí výběr toho nejlepšího z „narozeninového“ koncertu, jenž se uskutečnil 11. května 2004 v pražské Lucerně a jehož podstatně zkrácený záznam odvysílala 17. července 2004 Česká televize na svém prvním programu. Za zmínku stojí i skutečnost, že si tento pořad svojí sledovaností ničím nezadal s konkurenčními pořady komerčních stanic.
Časem prověřená čísla Fešáků byla navíc umocněna přítomností celé řady hostů, z nichž jmenujme alespoň Petra Novotného, Františka Nedvěda, Josefa Vojtka z Kabátu, Pavla Zedníčka či Michaelu Tučnou, která hostovala v jedné z vyhlášených písní svého otce: "Sundej z hodin závaží." Michal Tučný navíc exceluje ve většině z devíti archivních klipů včetně nezapomenutelného "Prodavače" a snad největšího hitu skupiny "Lojza a Líza."

Z televizního archívů ČT těží i Film o filmu, který připomene, že v písničce Bídnej chlap z Podlesí si s Fešáky zazpíval i Karel Gott. Na archivních záběrech uvidíte i Pavla Brümera, který se kvůli svému zdravotnímu stavu nemohl koncertu v Lucerně zúčastnit. Kromě dalších bonusů (fotogalerie, dokument o přípravě koncertu apod.) stojí za zmínku i skvělý zvuk, který vedle standardu Dolby Digital 5.1 nabízí i kvalitnější DTS. Dodejme, že DVD s názvem Fešáci v Lucerně vyšlo v říjnu 2004 na labelu společnosti Supraphon.
Křest DVD proběhl v rámci vánočního turné kapely.
Doporučená cena je 259,-Kč

Objednávky: supraphon.objednavka@bonton.cz
Za zvýhodněnou cenu si můžete DVD zakoupit i v internetové prodejně serveru www.countryworld.cz.

Jen nám 40

10. května 2007 vyšlo nové album skupiny Fešáci. Jedná se o 2CD vydané u příležitosti 40. výročí založení této legendární kapely. Na 1. disku naleznete celkem 15 zbrusu nových písní Fešáků a jako hosté se představí: Petr Novotný, Erika Řičicová - Kahounová - Horká a Petr Kocman.
2. CD obsahuje sestřih záznamu legendárního fešáckého saloonu Fešáci za velkou louží. Tento pořad zaznamenal celkem 647 repríz a dokonce dostal cenu Ministerstva kultury jako nejlepší československý agenturní pořad roku 1981. Součástí tohoto, dosud nevydaného záznamu je, kromě excelentních výkonů speakra Petra Novotného i dosud nevydaná živá nahrávka Michala Tučného!!! Toto 2CD se tak stává jedinečnou sběratelskou záležitostí. 2CD vychází u firmy Vaško Music. Od začátku roku 2008 byla cena 2CD upravena na 249,-Kč. Za stejnou cenu si můžete toto album objednat i na dobírku na mailové adrese kny@kny.cz.

Dámy a pánové Fešáci přicházejí

Kniha Dámy a pánové Fešáci přicházejí, vtipně mapuje začátky skupiny .
Obsahuje i spoustu fešáckých básniček a fotografií.
Na podzim tohoto roku očekávejte další díl fešácké historie.

Cena 99,- Kč, objednávejte na mailové adrese kny@kny.cz

Zpěvník Fešáků

Obsahuje noty, akordy a texty nejslavnějších fešáckých písní staršího i novějšího data.

cena 99,- Kč včetně DPH a poštovného pro ČR

Ojednávky zasílejte na e-mail: jana.vodakova@firma6p.cz

© 2003-2014 Umělecká agentura KNY  |  All right reserved. | Design and Technology by Webdesign7  |  Country skupiny